טיפ זריז, מומלץ ופשוט לגרום לאתר שלך להיות מדורג ראשון בגוגל, להכפיל את זמן השהייה באתר ולגרום לגולשים לחזור לאתר שלך.

היי, אם יש לכם עסק, בין אם אתם עוסקים במוזיקה באופן מקצועי או אפילו בעלי סוכנות תיירות, ההנחה הקיימת היא שיש לכם אתר או פורטל בנושא.

הסוד שכולם שוכחים כשמקדמים אתר בגוגל

ידוע שאחד הדברים החשובים כדי להיות מדורגים במיקום ראשונה בתוצאות חיפוש של גוגל, הוא לגרום לזמן שהייה ממושך באתר. כלומר – לגרום לכך שהגולש יישאר זמן ארוך ככל הניתן באתר שלך.
הבעיה היא שבשנת 2015, מגיע לנו לקבל כל מה שאנחנו רוצים מהאינטרנט בצורה הכי מואצת שיש, על גבול המצמוץ. אף יוזר לא נשאר יותר מדקותיים באתר אחד. ישר רצים לאתר הבא, והופ צריך להספיק להכין ארוחת ערב וכו'.
הפתרון הוא זריז ממה שחשבתם, מצאתי אתר נפלא, הוא חינמי, ללא הגבלה, נקי מפרסומות (!!), ומכפיל את זמן השהייה באתר. הוא גם גורם להמון מהמשתמשים לחזור לאתר שוב ושוב.

המכנה המשותף לכל הלקוחות שלך שיגרום להם לחזור שוב ושוב

חשבתי על מה משותף לכלל המשתמשים באתרים שלי, ובעצם כלל המשתמשים של האתרים שאני מקדם. כולם אוהבים מוזיקה ואת יוטיוב, גם אנשים שלא מתעסקים בזה באופן מקצועי. הרי יוטיוב הוא אחד האתרים הפופולריים בעולם, כבר ממזמן לא רק אנשים העוסקים במוסיקה או בסאונד מבקרים בו, מה שהביא אותי לכלי שנקרא: הורדת שירים מיוטיוב.
הדובדבן שבקצפת: הורדת שירים מיוטיוב מספק קוד HTML יעיל להטמעה פשוטה של הנגן. הכלי הזה הוא האתר היחידי שכולו בעברית כך שהוא לא נראה עקור מהאתר שלנו. ממש לא צריך להיות בונה אתרים, להטריד את הוובמאסטר או לדעת לכתוב קוד. פשוט להעתיק ולהדביק והנגן מוסיקה אצלכם באתר.
עד עכשיו הטמעתי את הנגן ב4 אתרים, תוך ימים ספורים כולם עלו בתוצאה.

    צור קשר
 
יוסי פנסו / מאמן אתרים
052-3766088
yosi.panso6@gmail.com
 
FacebookGoogle+Twitter