הורדת שירים מיוטיוב - הארכת זמן גלישה באתר

אלמנט חשוב מאוד בקידום אתרים הוא זמן גלישה באתר. נרצה שהזמן הממוצע של כל גולש באתר יהיה כמה שיותר ארוך. ההיגיון מאחורי זה הוא כמובן שגוגל מניח שאם הגולש נשאר הרבה זמן באתר, כנראה שמצא את מה שחיפש, והאתר עונה על הצרכים המתוארים על ידי מילות המפתח שלו. הבעיה הנובעת מכך היא, שלא כל האתרים הם פורטלים, פורומים או אינדקסים אשר מטבעם מכילים הרבה תוכן ומכך - קל לגרום לגולשים באתרים אלו להישאר הרבה זמן באתר. 
מה בכל זאת בעלי אתרים ועסקים קטנים יכולים לעשות על מנת להאריך זמן גלישה? 

שירים מיוטיוב

פיתרון יעיל הוא, הוספת שירים מיוטיוב או סרטונים מיוטיוב לאתרכם. הגולשים יהנו מערך מוסף ותוכן אינטרקטיבי באתרכם, והאתר שלכם יהנה מהארכת זמן הגלישה הממוע באתר. עוד הצעה היא הוספת הרצאות מהאתר טד הקשורות לתוכן האתר.

הוספת גאדג'ט הורדת שירים מיוטיוב לאתר

גאדג'ט, או וידג'ט מעניין שעונה על הצורך הוא מאתר הורדת שירים מיוטיוב, אתר ישראלי, עצמאי וחופשי המאפשר שירות הורדת שירים מיוטיוב. השירים מורדים באיכות גבוהה - כאיכות השיר מיוטיוב, אפשר להוריד גם שירים מהאתר וימאו, והרצאות מהאתר טד. אתם כבעלי אתריים, יכולים באופן חוקי לחלוטין (האתר מעודד הטמעת הוידג'ט באתרים שונים) להטמיע את הורדת שירים מיוטיוב באתרכם. 
חשוב להוסיף מילה או שתיים על כך שהאתר לא מעודד הורדת שירים מיוטיוב המוגנים בזכויות יוצרים, והכוונה היא להוריד שירים אשר לא מוגנים, כגון סמפלים, הופעות חיות, קאברים וכו'.
    צור קשר
 
יוסי פנסו / מאמן אתרים
052-3766088
yosi.panso6@gmail.com
 
FacebookGoogle+Twitter